Deadsquad 1st CW+TG Server - SKINSHOT
IP: ds1.deadsquad.cz:27482
Deadsquad 2nd CW+TG Server - LAGSHOT
IP: ds2.deadsquad.cz:27988
PwN3R_B0T's Server [AC] - SKINSHOT
IP: ac.deadsquad.cz:27668
PwN3R_B0T's Server [AC] - LAGSHOT
IP: ac2.deadsquad.cz:27617


Last CW matches
FoL
bTd
iS
uS
bTd
bTd
eWo

All detailed results

Results
Projects
Test-Secret project 1 (a)

Process: 8%

Actualization: 09.03.2021


Test-Secret project 2 (b)

Process: 1%

Actualization: 09.03.2021


Forum Threads
Newest Threads
betede
Rocket
Ban
Firing Squad Clan vs...
WRONG BANNED!!
Hottest Threads
No Threads created

Users Online
Guests Online: 4
Members Online: 0


Total Members: 678
Newest Member: pain
Ds team (2016)
Project Partners

clanlist.deadsquad.cz

uglife.eu

General Partners

uslclan.de

Partners

bsk-clan.6f.sk

fol.mzf.cz

http://ogs-clan.cz

rasclan.eu

ugt.8u.cz

sturmstaffel.ru
btd-clan.maweb.eu

Icons

GTA.cz SA-MP.com
Web klanu HoMieS LSR
USL AMB
EeP - R.I.P NTP
Traffic website
Xmas games 2020 Published by Pesna 08.12.2020
Clan News


Dlouho diskutované téma mezi členy se nakonec hnulo. Pár měsíců zpět nás zase trklo do nosu uspořádat turnaj mezi hráči Ds, kdy jindy, než teď... Momentálně je nás v klanu snad nejvíce za dobu působení Ds klanu v samp a aktivita za poslední měsíce výrazně stoupla.

Takové menší turnaje vždy klanu prospějí, ať už v samotné aktivitě, tak tréningu individuální hry. Po domluvě s členy jsme se shodli na odehrání 3 turnajů systémem pavouka, přičemž dvojice budou vždy na jednotlivý turnaj rozlosovaný Pesnovou moderní technikou. Začínáme Skinshotem, dále bude následovat Lagshot a v poslední řadě skinshot v2 (upravený absolute skinshot).

V naší grupě jsou velké věkové a především herní rozdíly, a to i mně samotného zajímá, která generace hráčů bude vynikat ve zvolených hitboxech.


Long discussion in Ds clan has finally come to an end. A few months back there was an idea in the clan to do
a Ds 1v1 tournament and this is an ideal time as we have many active playing members.

Little in -clan tournaments like this is a good idea as it supports activity and individual practicing.
After an angreement within the clan we agreed to make 3 tournaments, each for a different hitbox - skinshot, lagshot and skinshot v2(updated absolute skinshot)

There are generation and game styles differences between us so I'm really interested how will everyone do on different hitboxes.


1 Comment · 138 Reads ·Print
Old SA-MP Players Published by Roc 24.11.2020
Videos


Uvnitř novinky naleznete videa se starými hráči, většinou z CZ/SK.

Pro ty, kteří tu ještě zůstali ze staré éry, tak můžou nostalgicky zavzpomínvat na to, s kým kdysi hráli a jaké zážitky si odnesli.Inside the news you find SA-MP players videos, mainly from CZ/SK.

For those left here from the old era, they can nostalgically remember the enjoyments and players with who they played with and shared such experiences.

Read More · 1 Comment · 187 Reads ·Print
Ds vs. ReVs Published by Roc 23.11.2020
SA-MP ClanWar - Lagshot
Soupeř: ReVs / Revellers of Satan
Datum: 23.11.2020
Mapa: Letiště SF
Hitbox: LAGSHOT
Server: ac2.deadsquad.cz:27617
Sestava Ds: ch1r4q, Cor7eZ, ZifpleR
Sestava ReVs: Every, TweaK, DtK, Korfeus

1. Kolo | Ds 30:27 ReVs (ch1r4q, Cor7eZ, ZifpleR) Vs (Every, TweaK, DtK)
2. Kolo | Ds 26:30 ReVs (ch1r4q, Cor7eZ, ZifpleR) Vs (TweaK, DtK, Korfeus)
3. Kolo | Ds 28:30 ReVs (ch1r4q, Cor7eZ, ZifpleR) Vs (TweaK, DtK, Korfeus)

Celkem: _Ds] [1] 84:87 [2] ReVs
Vítěz: Revellers of Satan

Zajímavosti z cw:
Top Damage: [Rev$_tVik]: Damage: 1638.6
Top Kills: [Ds]Leatherface: Kills: 15
Rop Ratio: dedecek[Ds]: Ratio: 1.48
Popis: Předem domluvený zápas s ReVs probíhal kupodivu bez problému. Soupeř den před zápasem nabral hráče z RaS, kteří odehráli celý zápas, zajímavá strategie. Za nás doufám, že ReVs ještě nějaký měsíc vydrží a zahrají s námi odvetu, k zápasu...

Před CW byla domluva, natáčet první kolo z obou stran, ačkoliv jsme hráli na anticheatu, museli jsme navrhnout další opatření, k vzhledem k spekulacím ohledně bypassu v posledních dnech. Za sebe musím říct, že hra byla čistá. Všechna kola byla vyrovnaná, ve druhém jsme mohli lépe zahrát konec a urvat ještě nějaké body k dobru, bohužel jsme vyhořeli na teamplay. Poslední kolo soupeř bez větších problému pohlídal a držel si náskok 3 bodů až do konce.

Zápas byl dlouho domluven, přes to se nám nepodařilo zajistit naše nejlepší hráče na lagshot. Hra by nejspíše dopadla jinak. Víceméně jsme i tak předvedli pěkný výkon a nebýt těch pár chyb z naší strany, mohlo to dopadnout jinak, ale tohle přesně rozhoduje CW.English summary: clanwar with ReVs which was agreed upon a few days back went along oddly without any problems. One day before the match, ReVs accepted several players from RaS which played almost the whole game. I got to say it is indeed an interesting strategy. For Ds I can Say that we hope ReVs clan will last for at least a month and will agree with a rematch

Before the cw there was an agreement that both sites will record the first round, even tough we played on anticheat, some extra steps had to be taken due to last day's gossip about a bypass. As for myself, I can say that the game was clean. All the rounds were quite balanced, in the second we could play a wee better at the end and earn a few extra points, but unfortunately we got overplayed in teamplaying. In the last round our opponent kept their 3 points lead till the end.

Even tough this match was agreed upon a number of days back, our best lagshot players did not arrive. The game would probably look differently in that case. However we did perform nicely and if there would not be a few teamplaying mistakes from our site, the result could be different but of course those are these little things that can decide about the winner.


Report uvnitř novinky

Read More · 2 Comments · 224 Reads ·Print
Ds vs. wsY Published by Fourthex 16.11.2020
SA-MP ClanWar - Skinshot
Soupeř: wsY
Datum: 5.11.2020
Mapa: Letiště SF
Hitbox: SKINSHOT
Server: ds1.deadsquad.cz:27482
Sestava Ds: Pesna, 4, WolF.17, Valec
Sestava wsY: Versace, Puls33

1. Kolo | Ds 30:29 wsY (4, Valec) Vs (Versace, Puls33)
2. Kolo | Ds 30:23 wsY (Pesna, WolF.17) Vs (Versace, Puls33)
3. Kolo | Ds 30:26 wsY (4, Valec) Vs (Versace, Puls33)

Celkem: _Ds] [3] 90:78 [0] wsY
Vítěz: DeadSquad

Zajímavosti z cw:
Top Damage: w$Y.Puls33: Damage: 2003.80
Top Ratio: [Ds]WolF.17: Kills: 18 | Deaths: 11 | TeamKills: 00 | Ratio: 1.63
Popis: Na rychlo dohodnutý zápas na serveru proti dvojici z nového klanu wasted societY, která údajně hrála cw naposledy před dvěma roky. První kolo jsme podcenili, čehož soupeř ihned využil a během hry na nás několikrát naletěl 2v1 a my měli co dělat, abychom toto kolo uhráli. Ve druhém kole naši střelci úspěšně soupeře přehráli na duely a do třetího kola jsme šli napravit chyby z kola prvního. Soupeř na své premiéře předvedl slušný výkon, tudíž díky za hru a doufám, že o Vás ještě uslyšíme.English summary: Unxecpected clanwar against a duo that was present on our server, from a new clan called the wasted society. They said they played a clanwar like 2 years back therefore we underestimated them a little in the first round. I gotta say they used this opportunity quite well and they suprised us with 2v1 teamplaying a few times which made the first round a real struggle. In the second round our boyz overshooted the opponent and we went to the third one with a commitment to fix our mistakes from the first. WsY clan performed really nicely at their so called premiere, thanks a lot for the game guys and I hope we will hear from you again.


Report uvnitř novinky

Read More · 2 Comments · 166 Reads ·Print
Ds vs. DoL Published by Fourthex 11.11.2020
SA-MP ClanWar - Lagshot
Soupeř: DoL
Datum: 5.11.2020
Mapa: Letiště SF
Hitbox: LAGSHOT
Server: ac2.deadsquad.cz:27617
Sestava Ds: Pesna, ScrEw, Valec, WolF.17
Sestava DoL: Reyos, LSSHITER

1. Kolo | Ds 30:22 DoL (WolF.17, Valec) Vs (Reyos, LSSHITER)
2. Kolo | Ds 30:23 DoL (WolF.17, Valec) Vs (Reyos, LSSHITER)
3. Kolo | Ds 29:30 DoL (ScrEw, WolF.17) Vs (Reyos, LSSHITER)
4. Kolo | Ds 30:24 DoL (Pesna, ScrEw) Vs (Reyos, LSSHITER)

Celkem: _Ds] [3] 119:99 [1] DoL
Vítěz: DeadSquad

Zajímavosti z cw:
Nezapsal se nám report.🤦‍♂️
Popis: Po pár dnech odehrání skinshot cw s tímto klanem, jsme odehráli i lagshot. Soupeř nastoupil ve stejné sestavě a bohužel opět pouze 2v2. Nicméně zápas probíhal v obou případech bez problému. Ve třetím kole začali kluci z DoL kousat a urvali těsné vítězství tohoto kola. Díky za hru a gl do dalších zápasu.English summary: After a few days since we played a skinshot cw with DoL clan we played a lagshot one as well. Opponent went into the game with same shooters and unfotunately again only 2v2. Neverthless the game went along without any problems. In the third round the boys showed off their claws and managed to claim it for themselves. Thanks for a game and good luck in your future cws.Report uvnitř novinky

1 Comment · 139 Reads ·Print
View Poll [9] Published by Roc 08.11.2020
Poll
Dívky / Girls

Blondýnky / Blonde

30% [7 Votes]
Zifpler, fScBloody, YKONSTAR, turbik, Red_8, T27, BlackTwoOo


Brunetky / Brunette

70% [16 Votes]
valec, Cortez, sallen, Wonder, Pesna, shifer, Rastamanik, WOLF, Fourthex, Zuno, dedecek, FANNKO, Daniel, SAINT, homerun, appac


Votes: 23
Started: 30.06.20
Ended: 13.09.20

1 Comment · 155 Reads ·Print
Neporažený Iconn 25 a změna v klanu Published by Pesna 04.11.2020
Clan News


Dnes slaví náš nesmrtelný a stále neporažený iconn 25 let. Za celý klan Ti přeji do života jen to nejlepší, hodně úspěchu v trénování mladých talentu ve florbale a všeobecně v životě. Mnoho štěstí, pohody a především pevné zdraví, které je vždy na prvním místě.

Dobrých zpráv není nikdo dost. Od dnešního dne se přesouvá na post ACL hráč Fourthex, dlouhodobý člen který za dobu působení v klanu udělal kus práce. Gratulace a doufám za celý klan, že v tom budeš i nadále pokračovat.Iconn, our fearless, immortal and unbeaten love celebrates 25th birthday! For whole clan I wish you all the best in your life, in your job training young florbal talents and in life in general. Lots of happiness and last but not least perfect health which always comes first

There's never enough of good news right? From this day forward, Fourthex becomes an ACL of Ds clan, he has been here for a quite a long time trough which he always belonged to our top players and is signed under many of our won clan wars. Congratulations in the name of the whole clan, hopefully your appetite for this game won't diminish.

1 Comment · 206 Reads ·Print
Ds vs. DoL Published by Fourthex 04.11.2020
SA-MP ClanWar - Skinshot
Soupeř: DoL
Datum: 26.10.2020
Mapa: Letiště SF
Hitbox: SKINSHOT
Server: ac.deadsquad.cz:27668
Sestava Ds: Pesna, Icon, 4, Wonder, WolF.17, Valec
Sestava DoL: Reyos, LSSHITER

1. Kolo | Ds 30:20 DoL (4, Valec) Vs (Reyos, LSSHITER)
2. Kolo | Ds 30:29 DoL (Icon, Wonder) Vs (Reyos, LSSHITER)
3. Kolo | Ds 30:21 DoL (Pesna, WolF.17) Vs (Reyos, LSSHITER)

Celkem: _Ds] [3] 90:70 [0] DoL
Vítěz: DeadSquad

Zajímavosti z cw:
Top Damage: _Ds]YKONSTAR: Damage: 1825.8
Top Ratio: _Ds]4: Kills: 15 | Deaths: 9 | Teamkills: 0 | Ratio: 1.67
Každe kolo jiná sestava.
#Iconisbacktipytríčkyhangarvyhýbačkykolobrndapocemkamdešsince2010


Popis: Další střetnutí s novým klanem, tentokrát proti Dead or Life, v jehož vedení předvídatelně nastoupil Rey s poměrně pestrou klanovou historií. V prvním kole šestiválec převálcoval soupeře na damage, ale jeho výkon o pár kW na top statistiku z cw nestačil. Nejvíc všichni prožívali druhé kolo, do kterého jsme za trest nasadili náš neaktivní oddíl. Soupeř toto kolo málem vyhrál kdyby neprohrál. Ve vedení se po celou dobu střídali oba týmy a závěr dopadl v náš prospěch. Poslední kolo jsem očekával ještě těsnější výsledek, ale nakonec to byla hotovka. Díky za hru a nechť má Reyův klan č.17462 tentokrát delšího trvání.


Report uvnitř novinky

Read More · 1 Comment · 159 Reads ·Print
Social Media

Login


Forgotten your password?
Request a new one here.
Upcoming Matches

Versus: uS

Country:

Game: TG

Date: Sunday

Time: 20:00

Hitbox: SKINSHOT

Server: ac.deadsquad.cz:27668

Member Poll
Preferable hitbox?

Skinshot (Skinhit)
Skinshot (Skinhit)
45% [20 Votes]

Lagshot (Laghit)
Lagshot (Laghit)
55% [24 Votes]

Votes: 44
You must login to vote.
Started: 08.11.20

Polls Archive
Shoutbox
You must login to post a message.

· 11-06-2021 14:05
Jen aby bylo jasno, prohry pred inactive dobou byly umyslne, at nam ladi barvy na webu, po dobu co nebudeme hrat Handshake

· 02-06-2021 21:33
Neboj se turbiku, mame ted v zivote dulezitejsi veci na praci. Zapis ze vsech cw bude dopsany jakmile se ke mne dostanou reporty. Tohle uz davno neberu jako provokaci Etere, aspon se clovek zasmeje

· 02-06-2021 21:11
o čom točiš o akom letisku? stačí občas prisť na ich web a nie tu zas mudrovať keď den nezapisali cw Bigsmile demencia

· 02-06-2021 20:49
Tebe jebe, být na letišti a rozbíjet vše co se hne? to je moc low

· 02-06-2021 19:47
Zbytočná provokácia, keby trosku si všímavý tak vieš, že ds zapisuje neskôr cw vždy hrali aj proti nám neboj sa vždy to zapisu tak bežte prokovat niekde inde Handshake

· 02-06-2021 11:32
Rofl

· 02-06-2021 01:14
Ds kde máte zápas proti FoL Surprised

· 28-05-2021 15:21
Rock Rock Mooning

· 19-05-2021 08:58
Rock

· 11-05-2021 19:42
Pesna

· 11-05-2021 08:27
Btd da 5v5, daj vediet co a jak a mozme hrat

· 09-05-2021 18:01
chtělo by to cw 5 na 5 aspon ať ví hejteři o čem je týmová spolupráce... 💪
I'm out. Hi

Birthdays
02.06 Raaaven (21)
04.06 Hummer (22)
06.06 Predator (15)
07.06 DODIIIK (26)
07.06 boruto (19)
08.06 Versace (17)
10.06 Elthei (17)
10.06 xnz (24)
10.06 Tryhardzzz (15)
bd  13.06 sallen (23)
14.06 DanEk (24)
16.06 T27 (23)
16.06 Raven (20)
16.06 Tensei (17)
17.06 Corona (21)
18.06 NumberOne1 (26)
18.06 _Don_Yari_ (19)
22.06 VoeR (22)
22.06 SymShot (22)
22.06 Axel (22)
26.06 homerun (20)
Top Viewed video
Cor7eZ - WTLS Killing ShowDiscord
FAQ

SA:MP

MTA

Clanlist