Deadsquad 1st CW+TG Server - SKINSHOT
IP: ds1.deadsquad.cz:27482
Deadsquad 2nd CW+TG Server - LAGSHOT
IP: ds2.deadsquad.cz:27988
PwN3R_B0T's Server [AC] - SKINSHOT
IP: ac.deadsquad.cz:27668
PwN3R_B0T's Server [AC] - LAGSHOT
IP: ac2.deadsquad.cz:27617


Last CW matches
bTd
eWo
uS
01
bTd
ftw
SWB

All detailed results

Results
Projects
Test-Secret project 1 (a)

Process: 8%

Actualization: 09.03.2021


Test-Secret project 2 (b)

Process: 1%

Actualization: 09.03.2021


Forum Threads
Newest Threads
Rocket
Ban
Firing Squad Clan vs...
bug na serveru
WRONG BANNED!!
Hottest Threads
Rocket [6]

Users Online
Guests Online: 1
Members Online: 0


Total Members: 675
Newest Member: jdk
Ds team (2016)
Project Partners

clanlist.deadsquad.cz

uglife.eu

General Partners

uslclan.de

Partners

bsk-clan.6f.sk

fol.mzf.cz

http://ogs-clan.cz

rasclan.eu

ugt.8u.cz

sturmstaffel.ru
btd-clan.maweb.eu

Icons

GTA.cz SA-MP.com
Web klanu HoMieS LSR
USL AMB
EeP - R.I.P NTP
Traffic website
sticky
Clanlist by Deadsquad / Aktuality Published by Pesna 09.02.2016
Sticky

Read More · 4 Comments · 3607 Reads ·Print
Ds vs. uS Published by Pesna 14.04.2021
SA-MP ClanWar - Skinshot
Soupeř: uS
Datum: 4.4.2021
Mapa: Letiště SF
Hitbox: SKINSHOT
Server: ac.deadsquad.cz:27668
Sestava Ds: Pesna, Fourthex, Wolf, Screw
Sestava uS: Born, Jckb, Raven, Broxi

1. Kolo | Ds 29:30 uS (Fourthex, Screw, Pesna) Vs (Born, Jckb, Raven)
2. Kolo | Ds 30:29 uS (Fourthex, Wolf, Pesna) Vs (Born, Jckb, Raven)
3. Kolo | Ds 24:30 uS (Fourthex, Wolf, Pesna) Vs (Born, Jckb, Broxi)

Celkem: _Ds] [1] 83:89 [2] uS
Vítěz:ultimate Skillers

Zajímavosti z cw:
Top Damage: uS]bOrN: Damage: 1242.9
Top Ratio: uS]bOrN: Kills: 12 | Deaths: 07 | TeamKills: 00 | Ratio: 1.71
Popis: I když byl zápas domluven dlouho dopředu, tak se nám nepodařilo splašit všechny naše potřebné hráče na skinshot. I přes tento fakt, jsme měli slušnou sestavu na skinshot, soupeř nás i přes to zaskočil.

Z naší strany nepovedený zápas, chyby v tp z kterých soupeř těžil. Už nějakou tu neděli hrajeme s uS pravidelné tg, tak snad i tohle dopomáhá k jejím aktuálním výkonům. Pomalu už začínám řešit odvetu a jak znám uS, nebudou mít problém ji přijat. Doufám tedy, že se můžeme opět těšit na vyrovnaný zápas. Díky za hru a gl v dalších.


English summary:
Report uvnitř novinky

Read More · 0 Comments · 9 Reads ·Print
Ds vs. 01 Published by Pesna 07.04.2021
SA-MP ClanWar - Skinshot
Soupeř: 01
Datum: 21.3.2021
Mapa: Letiště SF
Hitbox: SKINSHOT
Server: ac.deadsquad.cz:27668
Sestava Ds: Pesna, Ratamahatta, Rasstaman,
Sestava 01: Slonimuz, Pyrex, Smoke

1. Kolo | Ds 30:13 01 (Pesna, Ratamahatta, Rasstaman) Vs (Slonimuz, Pyrex, Smoke)
2. Kolo | Ds 30:12 01 (Pesna, Ratamahatta, Rasstaman) Vs (Slonimuz, Pyrex, Smoke)
3. Kolo | Ds 30:11 01 (Pesna, Ratamahatta, Rasstaman) Vs (Slonimuz, Pyrex, Smoke)

Celkem: _Ds] [3] 90:36 [0] 01
Vítěz: DeadSquad

Zajímavosti z cw:
Top Damage: [Ds]Ratamahatta_: Damage: 1299.50
Top Ratio: [LSR]Pesna[Ds]: Kills: 15 | Deaths: 03 | TeamKills: 02 | Ratio: 5
Popis: V rychlosti domluvená cw na serveru. Soupeř očividně teprve začíná se sawny, snad je neodradí prohy na začátku a vydrží co nejdéle. Díky za hru a hodně štěstí v dalších cw.English summary:

Report uvnitř novinky

Read More · 0 Comments · 10 Reads ·Print
Ds vs. Fsc - Annulled & statement Published by 22.03.2021
Clan News
Soupeř: fSc / Firing Squad clan
Datum: 14.3.2021
Mapa: Letiště SF
Hitbox: LAGSHOT
Server: ac2.deadsquad.cz:27617
Sestava Ds: Roc, PwN3R_B0T, Zifpler, ScrEw, ch1r4q
Sestava fSc: Tweak, HardzeraGOD, Bulova

1. Kolo | Ds 28:30 fSc (Pwner, chiraq, Zifpler) Vs (Tweak, HardzeraGOD, Bulova)
2. Kolo | Ds 28:30 fSc (Roc, chiraq, Screw) Vs (Tweak, HardzeraGOD, Bulova)
3. Kolo | Ds 27:30 fSc (Zifpler, chiraq, Screw) Vs (Tweak, HardzeraGOD, Bulova)

Celkem: _Ds] [0] 83:90 [3] fSc
Vítěz:NONEPopis: Před týdnem jsme odehráli domluvenou cw s klanem Fsc. Domluva probíhala zde na foru a hlavní podmínkou z naší strany bylo, aby soupeř natáčel, pokud možno celé kola. Bez potvrzení této podmínky by se cw neuskutečnila. Věděli jsme koho proti nám Fsc postaví a jakou taktiku zvolí, tedy že využijí naše dobré vůle, jakou chováme vůči hráčům z jiných kontinentů. Fsc proti nám postavilo hráče, kde každý z nich měl zcela odlišný hitbox. Zajímavé bylo, když Tweak a dtk původně chtěli danou cw přeložit na jiný den, protože "nemají hráče", tak pár hodin před cw přijali bulovu. Nebylo by to poprvé, kdy se taková "taktika" praktikovala. Podobně to vidělo i RaS, kdy se konkrétně ze strany ReVs, dostalo podobného přístupu. Je velmi smutné, že jistí hráči musí chodit z klanu do klanu, nebo zakládat nové klany, jenom za tím účelem aby nás mohli zdolat. ReVs třikrát prohrálo a už neexistuje.

Z naší strany jsme dokázali na cw sehnat nejlepší hráče na lagshot, i když je pravda, že teamplay trochu kolísal a dva, tři z nich aktivně nehráli několik měsíců.

Šlo nám pouze o jednoho hráče a podle našeho očekávání zmiňovaný hráč video neposlal. Dtk po cw napsal, že budeme mít gameplay všech 3 hráčů do týdne od odehrání. Už na tohle se nám úplně nechtělo přistoupit, jelikož v dnešní době, jak je dostatek času, lze gameplay různě upravit a udělat ji podle sebe. Čekali jsme týden a video stále nedorazilo.

Jestli nás tahle situace překvapila? Nikoliv. Netuším co tady Tweak předvádí za šaškárnu, ale očividně něco skrývá a byl by nerad, aby se na to někdo podíval, možná i tohle byl důvod, proč nedávno zablokoval některá svá videa z kanálu youtube. Jestli Tweak zahrál cw čistě si na základě těchto podkladů domyslete sami.

Tweak se hájí tím, že má slabší upload videa, to ovšem nebyl problém minulý rok, kdy hrál za Revs a my měli jeho hru do 2 dnů. Čekali jsme od hráčů Dtk a Tweak, že na nás půjdou s pingerama, které jsme schválili, nešlo ovšem o ně. Sice je to zvýhodnění pro soupeře, ale nechceme tímto omezovat zahraniční hráče. Jmenovitě hráčům Hardzera a Bulova děkujeme za poslání videí a bezproblémovou cw.

Ano, prohráli jsme. Ovšem celý zápas se u nás anuluje a nebude zaznamenán z důvodu porušení stanovených podmínek a dohody, které byly domluveny zde na foru ve výzvě Fsc vs. Ds.

Nakonec bychom chtěli rádi upozornit na konkrétní falešnost charakteru ze strany Tweaka a DtK, určití hráči od nás s nimi už mají své zkušenosti, přičemž jedna zcela nedávno, kdy se vyhrotila situace kolem okopírování Pwnerova serveru od DtK.

Pár skvostů v novince...English summary: We played a cw vs FsC a week ago, we agreed upon date and requirements here on our forums, one of the main requirement from our side was that our opponents will record their gp, ideally full rounds. Without Fsc's agreement on this we would have not played this cw. We knew who are we gonna play against, we knew what kind of tactic will FsC choose, that they will take advantage of our positive attitude towards foreign players, even from other continents. Fsc played the cw with 3 guys having 3 completely different hitboxes. Interesting thing is, that Twat and dtk wanted to move the cw on next week as they allegedly did not have players, so they accepted bulova a few hours before the cw. This is a pretty common tactic of these players, it was not the first time we have seen something like this. RaS had a similar experience with RevS. It is sad, that certain players like Twat gotta jump from clan to clan, gotta create new clans, just for one purpose, to beat us. Revs lost 3 times and doesn't exist anymore.

From our side, our best lagshot players managed to come, however out tp was not ideal and several guys did not play samp actively for months.

This requirement to record was made specially for Twat who did not send the video. Dtk told us after the cw that we will have GP's of all 3 of their players within a week. We were suspicious about whole this recording stuff, as at these times players are able to edit their videos so no cheats will be detected from it. Well, we have waited one week, and we still don't have Twat's video.

Are we suprised of this situation? Not at all, we really don't care what kind of circus plays is Twat trying on us, but apparently he is hiding something and he doesn't want any of us to see his video. Maybe his fear was also the reason why he blocked several of his ytb videos. Was Twat playing clean on this cw? Well, based on the circumstances above, make up your own opinion.

Twat is arguing that he has slow video upload which was not an issue last year when he played for Revs and we had his gameplay within 2 days since the cw took place. We have been expecting that they will play guys with high pings in this cw and we are okay with that. We agreed with these high pingers playing and even when it is some kind of an advantage it was not about them, we don't wanna ban foreign players from playing in cw'es against us and we wanna thank Bulova and Hardzera for their gp's and clean play during the cw.

Yes, we lost. We are however cancelling this match which won't be wrote down in our statistics, due to violation of requirements and the deal we agreed upon here on our forums before the cw.

At the end, we would like to warn other players to be aware of the false ratty characters of Twat and Dtk, our players do have their own experience with these chumps already, e.g. a while back Pwner found out that Dtk's AC server is a nothing but a simple copycat of Pwner's. (let me remind you we heard talks like "dtk's AC is soo much better then Pwner's")

examples of absurdity of these twats are inside, in the new

Read More · 0 Comments · 166 Reads ·Print
Ds vs. bTd Published by Pesna 21.03.2021
SA-MP ClanWar - Skinshot
Soupeř: bTd
Datum: 19.3.2021
Mapa: Letiště SF
Hitbox: SKINSHOT
Server: ac.deadsquad.cz:27668
Sestava Ds: Rasstaman, Pesna, Screw, Fourthex, Valec
Sestava bTd: Eter, Meny, Brock, Chain

1. Kolo | Ds 30:25 bTd (Rasstaman, Valec, Fourthex) Vs (Eter, Brock, Chain)
2. Kolo | Ds 23:30 bTd (Pesna, Screw, Wolf) Vs (Eter, Meny, Brock)
3. Kolo | Ds 30:26 bTd (Pesna, Fourthex, Rasstaman) Vs (Eter, Meny, Brock)

Celkem: _Ds] [2] 83:81 [1] bTd
Vítěz: DeadSquad

Zajímavosti z cw:
Top Damage: Ds]RasStaMaNiK[: Damage: 1230.6
Top Ratio: Ds]RasStaMaNiK[: Kills: 11 | Deaths: 08 | TeamKills: 00 | Ratio: 1.38
Popis: Další z vyrovnaných zápasu proti bTd. Soupeř před nedávnem oslabil kádr, i přes to předvádí vyrovnané výkony. První kolo jsme měli pod kontrolou a zdálo se, že to půjde hladce. Druhé kolo měli hned dva z naších hráčů technické problém, já (Pesna) bojoval s vyšším packetlossem, díky kterému mi pozdě reagovalo kliknutí ltm na samotný výstřel ve hře, měl jsem větší prodlevu než normálně a díky tomu jsem hodně ran netrefoval. Druhým nešťastníkem byl Wolf, ten pro změnu bojoval s počítačovou myší. Z těchto problému vznikaly i chyby v teamplay a už jsme se vezli. Pokud soupeř pocítil v tomto kole lagy z mojí strany, tak se omlouvám, každopádně žádné připomínky nebyly. Do třetího kola měl místo mě nastoupit Screw, ale po odehrání druhého kola jsem problém vyřešil a mohl pokračovat. Do třetího kola jsme šli se ztrátou dvou bodu, ale zvládli jsme to a dohnali, co jsme zapinkali.


Po odehrání cw si Screw vyřešil konflikt s Menym. Pro osvěžení, Meny dostal ban za video, kde hrál s fejk nickem screwa s cheaty proti everymu, který natáčel nepovedený busted na Ds serveru, kde jsem následně v logu serveru viděl, jak si meny s everym píši v pm kdy a jaký cheat do videa zapínají. Poté Meny tenhle busted smazal z ytb a natočil nový na MoG serveru :) Jen vysvětlení pro bTd hráče, se kterýma jsme neměli nikdy problém.

Díky za hru a vidíme se na lagshot cw v nejbližší době.English summary: Another one of thrilling matches against bTd. They lost quite a few players in last days but they still manage to play well. We won the first round and it seemed like it will be a smooth win. However in the second two out of 3 of our players were experiencing technical difficulties, I(PlEsna) had a packetloss issue which caused that my shots were delayed and it was really hard to hit anyone as I'm used to play with 0.0 ps. Another player with difficulties was Wolf, who was fighting with his mouse, out of these problems teamplaying mistakes were made and our opponents took the opportunity. I apologize if my lags caused any problems, however no one complained on the cw. In the third Screw was supposed to play but I managed to fix my ps issue after the second and I was ready to rock. We went into the third with a 2 points deficit, but we fought hard and won.

EDIT(Screw): I banned meny just becasue I had a feeling like I need to ban somebody, meny is an absolute filth and the worst what came out of cz/sk samp scene and I believe that anyone can ban this mentally undeveloped rat for any reason at any time.

thanks for the game and see you in a lagshot rematch

Report uvnitř novinky

Read More · 0 Comments · 41 Reads ·Print
Ds vs. ftw Published by Pesna 21.03.2021
SA-MP ClanWar - Lagshot
Soupeř: ftw
Datum: 16.3.2021
Mapa: Letiště SF
Hitbox: LAGSHOT
Server: ac2.deadsquad.cz:27617
Sestava Ds: Wolf, Rasstaman, Fourthex, Pesna, Wonder, Cortez, Valec, Chiraq
Sestava ftw: Nkz, Reformed, Broxi

1. Kolo | Ds 30:20 ftw (Wolf, Rasstaman, Fourthex) Vs (Nkz, Reformed, Broxi)
2. Kolo | Ds 30:22 ftw (Pesna, Wonder, Valec) Vs (Nkz, Reformed, Broxi
3. Kolo | Ds 30:15 ftw (Chiraq, Cortez, Wonder) Vs (Nkz, Reformed, Broxi)

Celkem: _Ds] [3] 90:57 [0] ftw
Vítěz: DeadSquad

Zajímavosti z cw:
Top Damage: [Ds]Schutz_7: Damage: 1320.4
Top Ratio: [Ds]Schutz_7: Kills: 11 | Deaths: 04 | TeamKills: 00 | Ratio: 2.75
Popis: Předem domluvená cw s klanem ftw. Domluvení zápasu se ujal Valec a byl domluvený lagshot. Podle toho, co jsem si přečetl novinku na webu soupeře, ftw očekávali hru na skinshotu, pravděpodobně se stala chyba někde v domluvě, každopádně ftw na lagshot přistoupili a tak jsme zůstali u tohoto hitboxu. Z naších řad se do cw zapojila větší část aktivních hráčů. Klanu ftw díky za dobrou hru a gl do dalších.
English summary:

Report uvnitř novinky

Read More · 0 Comments · 31 Reads ·Print
Ds vs. SWB Published by Fourthex 17.03.2021
SA-MP ClanWar - Skinshot
Soupeř: SWB
Datum: 11.3.2021
Mapa: Letiště SF
Hitbox: SKINSHOT
Server: ac.deadsquad.cz:27668
Sestava Ds: ScrEw]666, RasStaMaNiK, Valec, WolF.17
Sestava SWB: Duraznitho, YiNhs, toby

1. Kolo | Ds 29:30 SWB (ScrEw]666, Valec, RasStaMaNiK) Vs (Duraznitho, YiNhs, toby)
2. Kolo | Ds 30:23 SWB (ScrEw]666, Valec, RasStaMaNiK) Vs (Duraznitho, YiNhs, toby)
3. Kolo | Ds 30:26 SWB (ScrEw]666, WolF.17, RasStaMaNiK) Vs (Duraznitho, YiNhs, toby)

Celkem: _Ds] [2] 89:79 [1] SWB
Vítěz: DeadSquad

Zajímavosti z cw:
Top Damage: SWB]toby[gC: Damage: 1202.7
Top Ratio: Ds.t]RasStaMaNiK[: Kills: 13 | Deaths: 7 | TeamKills: 00 | Ratio: 1.86Popis: Premiérový zápas proti argentinskému klanu Southwest Bastards. Screw tentokrát vytáhl do boje naši mladou krev. Na zápasu jsem nebyl, ale jak vidno, tak naši hráči chyby z prvního kola napravili a zápas vybojovali do úspěšného konce. Doufám, že zahraniční soupeři budou dále přibývat, snad se jen neroztrhne pytel s jejich zneužíváním, jak někteří znalci již předvádí. Díky za hru a těšíme se na odvetu.Summary: Premiere match against the Argentine clan Southwest Bastards. This time Screw led our young blood to the battlefield. I was not present at the match, but as seen, our players made right moves to correct the mistakes from the first round and lead the match to a successful end. I hope that the number of rivals from foreign countries will keep rising and let's hope that they will not be abused as some experts are already showing. Thank you for the game and we look forward to a rematch.Report uvnitř novinky

Read More · 0 Comments · 97 Reads ·Print
Ds vs. HsD Published by Pesna 15.03.2021
SA-MP ClanWar - Skinshot
Soupeř: HsD
Datum: 10.3.2021
Mapa: Letiště SF
Hitbox: SKINSHOT
Server: ac.deadsquad.cz:27668
Sestava Ds: Chiraq, Wolf, Wonder, Rasstaman, Pesna, Valec
Sestava HsD: Trhz, Crosi, Cigo

1. Kolo | Ds 30:19 HsD (Chiraq, Wolf, Wonder) Vs (Trhz, Crosi, Cigo)
2. Kolo | Ds 30:19 HsD (Rasstaman, Pesna, Valec) Vs (Trhz, Crosi, Cigo)
3. Kolo | Ds 30:20 HsD (Chiraq, Wolf, Valec) Vs (Trhz, Crosi, Cigo)
4. Kolo | Ds 30:18 HsD (Chiraq, Wolf, Rasstaman) Vs (Trhz, Crosi, Cigo)

Celkem: _Ds] [4] 120:76 [0] HsD
Vítěz: DeadSquad

Zajímavosti z cw:
Top Damage: Ds.t]RasStaMaNiK[:: Damage: 1374
Top Ratio: Ds.t]RasStaMaNiK[:: Kills: 13 | Deaths: 04 | TeamKills: 01 | Ratio: 3.25
Popis: První střetnutí s nováčkem skončilo podle předpokladu naší výhrou. Soupeř zanechal dobrý dojem a jak přežijí na začátku pár proher, můžou se časem vyšplhat mezi silnější klany. My jím v tom fandíme a těšíme se případně na další hru. Do té doby hodně štěstí.
English summary: First cw against this new clan ended up with an expected win for us. Opponents didn't play necessarily bad, if they survive a few lost clan wars they could have get better and be one of the better clans. We are of course supporting this and looking forward for the next cw, until then, thanks for the game and GL in future.

Report uvnitř novinky

Read More · 0 Comments · 36 Reads ·Print
Social Media

Login


Forgotten your password?
Request a new one here.
Upcoming Matches

Versus: uS

Country:

Game: TG

Date: Sunday

Time: 20:00

Hitbox: SKINSHOT

Server: ac.deadsquad.cz:27668

Member Poll
Preferable hitbox?

Skinshot (Skinhit)
Skinshot (Skinhit)
47% [20 Votes]

Lagshot (Laghit)
Lagshot (Laghit)
53% [23 Votes]

Votes: 43
You must login to vote.
Started: 08.11.20

Polls Archive
Shoutbox
You must login to post a message.

· 07-04-2021 12:57
Stejny ty chuligáne Handshake

· 05-04-2021 00:32
Headbang Headbang Headbang

· 03-04-2021 16:52
twik poslal odvazne fotecky s odhalenymi kotnicky!!! FLUSHED Sweating

· 03-04-2021 14:56
Genius lopez Rofl

· 02-04-2021 11:08
Rofl takhle agresivní v pubertě jsem nebyl ani já a to už je co říct, nejvíc nesmyslné mi přijde youtube videa sestřihane kde se záhadné úseky vymažou..naučím se točit a ukážu mládeži co je fér play

· 29-03-2021 14:17
to som rad moj, je dolezite aby sme sa pri tom obaja zabavali

· 29-03-2021 12:51
strasne sikanujes screw, az se na tom smejem Rofl

· 29-03-2021 11:37
nevyvynutych tupych potkanov jak meny Bigsmile uzivam si to

· 29-03-2021 11:37
to su vase tupucke domnienky vy moje kuriatka, placete tu jedine vy dvaja mladenci, ja na vase weby vyplakavat nechodim Smile nic tu nema spolocne s nejakou minulostou, jednoducho ma bavi sikanovat

· 27-03-2021 23:30
@Churaq, to jen ty jsi nezazil nektere “uctyhodne” momenty spojene s menym. Takove, ktere delaji jenom nemistni dementi, a hraci s jakousi nulovou moralni hodnou. Smile

· 27-03-2021 21:26
CZ: Tweak spravil video z jeho celeho hrania bez strihu, ale stale nevidime tú cw napisanu nikde. Co sa deje ?

· 27-03-2021 21:26
EN: So what now? Tweak posted his full gameplay video without cuts, but we still don't see the cw written out anywhere. What's up?

Birthdays
02.04 NrK (24)
03.04 Give (21)
04.04 Fourthex (99)
05.04 Pesna (26)
06.04 Jendaw0w (89)
06.04 valec (18)
07.04 Choosik (23)
10.04 tomines007 (19)
11.04 Monthy (19)
11.04 Dqvid (21)
12.04 DQ (22)
12.04 Nxs (23)
13.04 NecRozZ (24)
14.04 PatrikWS (19)
15.04 VoiD_ (19)
15.04 Johnny173 (23)
18.04 poizn (15)
19.04 Hummerisko (21)
19.04 danodnb (18)
19.04 DvacetCtyrka (18)
19.04 24A (18)
19.04 typecek123456 (18)
20.04 KompleX (23)
24.04 Sm4rt3rS (25)
24.04 SawneR (21)
25.04 KingKongCz (21)
26.04 cotetozajimaxd (20)
27.04 EveRy (25)
29.04 MarDiikQ (26)
Top Viewed video
Cor7eZ - WTLS Killing ShowDiscord
FAQ

SA:MP

MTA

Clanlist