Deadsquad 1st CW+TG Server - SKINSHOT
IP: ds1.deadsquad.cz:27482
Deadsquad 2nd CW+TG Server - LAGSHOT
IP: ds2.deadsquad.cz:27988
PwN3R_B0T's Server [AC] - SKINSHOT
IP: ac.deadsquad.cz:27668
PwN3R_B0T's Server [AC] - LAGSHOT
IP: ac2.deadsquad.cz:27617


Last CW matches
TLD
DL
VR
TLD
K1
WuTang
SfG

All detailed results

Results
Projects
Test Project

Process: 5%

Actualization: 09.10.2023


Forum Threads
Newest Threads
Join application
Application
[..GunMakeeBloooD..]
Lopez
Přihláška do klanu.
Hottest Threads
No Threads created

Users Online
Guests Online: 19
Members Online: 0


Total Members: 705
Newest Member: Maaro
Ds team (2016)
Project Partners

clanlist.deadsquad.cz

General Partners

uslclan.de

Partners
bsk-clan.6f.sk

fol.mzf.cz

http://ogs-clan.cz

Icons

GTA.cz SA-MP.com
Web klanu HoMieS LSR
USL AMB
EeP - R.I.P NTP
Traffic website
View Thread
 Print Thread
FtG vs Ds
anarchy
1) Název klanu / Clantag: FtG / Fisting
2) Web: http://ftg.clanweb.eu/forum/index.php
3) Počet hráčů [xVsx]: 3v3
4) Druh zápasu [TG,TCW,CW]: Klidně už bychom mohli jít cw, když budete souhlasit, myslím si že naše poslední setkání dopadlo v pohodě, ale je to na vás, chci zas jen fér zápas, jelikož pomalu na sampu není co dělat. snad přijmete.
5) [RUN] Kola x Body / [WALK] Base kola x Arena: 3x30 a více když budete mát čas.
6) Datum / čas: Se domluvíme ještě.
7) Kontakt: roman.vobornik2
8) Server: váš opět, my čekáme až dohodneme nějaký mod.
9) Něco k zápasu (nepovinné): Chceme zase klidný zápas, než se zápas odehraje, pokusíme se sehnat nějakého třetího aktivního hráče, jelikož náš třetí hráč co máme aktivní není a proto ho kicknu, a než se zápas odehraje, zkusíme počkat zda někdo podá přihlášku. děkuju a hodně štěstí - Bonnie
 
Fourthex
Mít v partners f4k a akt není zrovna vizitka toho, že klanu ftg jde o čistou hru. Dokonce i klan jako bme, kterému nedělá problém veřejně odehrát cw HvH resp. hackwar bme vs 16, s ftg nechtějí hrát, jak to prozatím vypadá.

Neříkám, že teď cheatuješ, ale důkaz o tom, že jsi chteaty používal je na clanlistu. Soft o tobě napsal, ze hraješ s aimbotem (ne, že bych věřil všemu, co soft píše) a navíc jsi byl velmi dlouhou dobu s některými cheatery ve f4k.
Co se týče Romana, tak mi hlava nebere, proč šel na cwtg server hrát s aimbotem resp. testovat ho s akatsuki.. Nicméně u Romana věřím, že na cw hraje čistě. TG si s vámi zahraju kdykoliv, ale já cw hrát nebudu, protože se mi nechce hlídat tebe nebo případně některé vaše potenciální budoucí hráče.

media.giphy.com/media/rPT3qnfc6wgne/giphy.gif
[CTU Engineer]


[img]https://www.imgup.cz/images/2016/02/04/DeadSquadFINAL.png[/img] is not a valid Image.

 
anarchy
ale notak fourthexi, to ze je f4k v partners a akt, akt tam je z toho duvodu ze vojta nam dodelal web co se tyce themy, a je to romanuv bracha, muzou si delat co chteji, a f4k tam mame pouze kvuli tomu ze tam jsem byl 3 roky a nic proti nim nemam, mam tam rad kazdyho hrace Smile nechci se hadat, kdybych chtel na tebe neco hledat poptam se na sfdfd, taky tam toho bylo hafec, ale me to je jedno, pri poslednim tg si nikdo nestezoval a jak uz sem rikal nekolikrat, ja i roman muzeme tocit, nam je to jedno, nic neskryvame, chceme hrat pouze s normalnima clanama, ne proti 16. snad me chapes. a to ze soft rika ze hraju s aimbotem, at si rika co chce, https://www.youtube.com/watch?v=_QZVGu98U74 tady zadnej aimbot ani nevidim, + definitivni dukaz na konci, a jeste vyjde jedno video, nemam co skryvat, nejsem jak soft, ale ja se s nim uz hadat nebudu, https://www.youtube.com/watch?v=T31ih_TUErg toto video tayk svedci o tom, kdo zapl, byl jsem s nim domluvenej ze budeme tocit oba, a nakonec kdyz zjistil ze sem ponekud silnejsi nez si myslel, tak se jeho casti nemuzu dockat uz druhym rokem, tak nevim kde je pravda. ja svoji cast dodal, tady taky nelze mit aimbot kdyz namirim klidne presne na skin, kde ani zadny cheaty nedosahnou, ale jak rikam nemusite souhlasit s cw nebo tgckem, ja chci jenom s romanem trosku probrat samp, a zahrat si nejake ferove zapasy, preber si to jak chces. - Bonnie
Edited by anarchy on 28-10-2017 20:50
 
skru
suhlasim s kolegom, jedine dodám že na lagu by som to zahral Tongeout
 
Pesna
anarchy napsal:

ze tam jsem byl 3 roky a nic proti nim nemam, mam tam rad kazdyho hrace Smile

Prave proto to Fourthex psal

chceme hrat pouze s normalnima clanama, ne proti 16. snad me chapes.

To zkousime posledni 3 roky, nedari se, takez si nedelej velke nadeje.

a to ze soft rika ze hraju s aimbotem, at si rika co chce, https://www.youtube.com/watch?v=_QZVGu98U74 tady zadnej aimbot ani nevidim, + definitivni dukaz na konci, a jeste vyjde jedno video, nemam co skryvat, nejsem jak soft, ale ja se s nim uz hadat nebudu


Video jsem nevidel, ale hadam tam bude nejake nesmyslne 1v1 kde natacis, pricemz asi pred natacenim nebudes mit cheaty, to by bylo na hlavu postavene, nemyslis? Takze jako obhajoba slabsi vykon.

https://www.youtube.com/watch?v=T31ih_TUErg toto video tayk svedci o tom, kdo zapl, byl jsem s nim domluvenej ze budeme tocit oba, a nakonec kdyz zjistil ze sem ponekud silnejsi nez si myslel, tak se jeho casti nemuzu dockat uz druhym rokem, tak nevim kde je pravda.


Proc tady resime nekoho jako je soft? Ma u vas app nebo jak souvisi s timto tematem? Jen z popisu dodam, dalsi predem domluvene 1v1 s natacenim.

A ted k faktum, ne k domluvenym 1v1, ale k zapasum kde o neco slo, tam maji tendenci hraci se nepovolene zvyhodnit.
http://clanlist.d...eadmore=69

A z toho ze, Romanuv bratr je Vojtidlo, nemam dobry pocit. Sam jsem na Vojtidla natacel video, kde si pohraval s cheaty a je to moc dobre videt. Takze tomu, ze tady Fourthex narazi na F4k, se nemuzes divit.
www.deadsquad.cz/images/userbars/pesna1.png
www.deadsquad.cz/images/userbars/pesna2.png
i.imgur.com/GqSfaYG.gif
 
anarchy
Je mi jasné, že nemáte vojtu rádi, ale já jako on opravdu nejsem.. Bigsmile nikdy jsem při cw nic nezapl, nemám to zapotřebí, když je nekdo lepsi tak to prostě normálně příjmu bez toho abych dělal nějaké scény, jinak taky nechápu proč se tu zas řeší soft
 
anarchy
Tady zas Bonnie, vzdy tu pisu nemam problem aby jsme oba nataceli a muzeme hrat klidne lagshot, i kdyz na lagshotu asi ani natacet potreba nebude, ale je to na vas, a to ze mám někoho rád protože ty kluky z f4k znam 3 roky neznamená že mě nějak ovlivnuji v tuto chvili, to jak kdybych ty vole ti napsal kdyby treba ze srandy nekdo od vas zapl flyhack at se s nima nebavis at je znas roku kolik chces, to same jak jste kryli celou dobu predyho a hele, jojo ds necheatuji, jasne no a hned predy uz mel. to snad nemysliste vazne ne Bigsmile ja jen nechpau proc mate potrebu chovat se jak male deti, tg co jsme meli dopadlo uplne normalne a nepadlo ani slovo, ted se zas bude řešit f4k no, super, je jeden jedinej duvod proč jsme s romanem leavnuli nechci aby nás spojovali furt s tím co bylo, chci mit vlastni clan s kterým si zahraju nejake cwcky, a to ze si to video nevidel je tvoje smula, je tam jasne videt ze hraju furt stejne at jsem rok inactive nebo ani netrenuju, + je tam ukazana gta slozka pro dementy co to furt nechapou a nikdy jsem nemel problem tocit na cw ani na tg, staci si o to rict, i tehda kdyz sem mel low pc a pri toceni na cw bych musel hrat s 30 fps, tak to klidne natocim, ale ne vy se furt budete ohanet blbostma, mozna toto je ten duvod proc vas malo kdo ma rad.. ja si chci doprdele jen normalne zahrat, je tak tezky prestat se chovat jak 10-ti letej jappi a jit si zahrat, kdyz nechcete me to je fuk, ja samp smazu a muzu se venovat jinacim vecem a vy muzete dal hrat s clanama 16 a swe kde nosawn zapina, my chteli férovou hru, kdyby jste si to rozmysleli skype romana máte, tak tam nekdo napiste, a nebo na web, dik a čau
Edited by anarchy on 29-10-2017 09:00
 
Fourthex
anarchy napsal:
kdybych chtel na tebe neco hledat poptam se na sfdfd, taky tam toho bylo hafec,

Jdi a udělej to a napiš sem, co jsi zjistil (a nevymýšlej si).
Tohle vymyslet ti muselo dát snad ještě víc úsilí, než hájit se tu videem, kde hraješ s autoscrollem nebo sawnscrollem nebo podobnou blbostí.

Jak se můžeš hájit videem, ve kterém hraješ s cleem?(už zase*stop*) Ještě víc primitivní na tom je to, že na konci ukážeš nějakou gta složku, ze které jsi ani to gta spouštět nemusel. To je důkaz na úrovni asi jako kdyby jsi po natáčení hry dal do pc flashku a na ní ukázal, že máš složku s čistým gta, to je snad horší důkaz než ten fake esc.

Jseš 3 roky s f4k hráči a 2x udeláš selfbusted a pak chceš hrát cw s faiplay klany, to se spolehni. Do příště doporučuju hrát se schovanou celou cleo složkou, ikdyž v tom gameplay to z přehazování bude stejně dobře vidět, ale jelikož se tím dobře trénuje aim, který máš špatný, tak ti to vůbec neuškodí.
CG, progress hoden hráčů vašich partners jsi od fake esc za tu dobu udělal.
[CTU Engineer]


[img]https://www.imgup.cz/images/2016/02/04/DeadSquadFINAL.png[/img] is not a valid Image.

 
T27
nasrat
 
anarchy
Seš normální? Bigsmile Určitě budu mít 2 gta složky v pc, tobě snad už uplně hrabe Bigsmile tak já nevím jestli mám už video natočit bez gta nebo co, si řekni však ja už ti nerozumím xdd
 
anarchy
Ty jsi vážně blbeček fourthexi, hraješ maximálně rok a podívej se co píšeš, pamatuju si tě ještě jako blbečka co se bál že ho někdo natočí, a ano ja mam špatny aim Bigsmile toto je nejlepsi vtip za posledni 3 roky co sem videl, ale chapu no, bojite se proste zahrat si s clanem co vas muze porazit, tak radsi dal hrejte s clanama kde hraji hraci 2 mesice, a chapu tvoji zurivost, na tg jsem ti nasadil krasny pwned, tak te chapu proc si na me nastvany. a o aimu radsi ani nepiš už nic, protože ten komu to na videu cuká nejvíce ze všech videí co sem za poslední rok možná dva videl jsi ty Bigsmile mozna jeste nemesis mel docela cukaci video, no da se to jeste prezit, ale neda se na to koukat,
 
Fourthex
anarchy napsal:

Ty jsi vážně blbeček fourthexi, hraješ maximálně rok a podívej se co píšeš, pamatuju si tě ještě jako blbečka co se bál že ho někdo natočí, a ano ja mam špatny aim Bigsmile toto je nejlepsi vtip za posledni 3 roky co sem videl, ale chapu no, bojite se proste zahrat si s clanem co vas muze porazit, tak radsi dal hrejte s clanama kde hraji hraci 2 mesice, a chapu tvoji zurivost, na tg jsem ti nasadil krasny pwned, tak te chapu proc si na me nastvany. a o aimu radsi ani nepiš už nic, protože ten komu to na videu cuká nejvíce ze všech videí co sem za poslední rok možná dva videl jsi ty Bigsmile mozna jeste nemesis mel docela cukaci video, no da se to jeste prezit, ale neda se na to koukat,

media.tenor.com/images/764e13945fa3e2e1f0f0c4d8829f689b/tenor.gif
[CTU Engineer]


[img]https://www.imgup.cz/images/2016/02/04/DeadSquadFINAL.png[/img] is not a valid Image.

 
anarchy
https://youtu.be/R4rGCOEMxTs
V popisku je vse podstatne
Když řešite kazdou maličkost, tak co si myslite o tomhle
 
Pesna
anarchy napsal:

Tady zas Bonnie, vzdy tu pisu nemam problem aby jsme oba nataceli a muzeme hrat klidne lagshot, i kdyz na lagshotu asi ani natacet potreba nebude, ale je to na vas, a to ze mám někoho rád protože ty kluky z f4k znam 3 roky neznamená že mě nějak ovlivnuji v tuto chvili, to jak kdybych ty vole ti napsal kdyby treba ze srandy nekdo od vas zapl flyhack at se s nima nebavis at je znas roku kolik chces, to same jak jste kryli celou dobu predyho a hele, jojo ds necheatuji, jasne no a hned predy uz mel. to snad nemysliste vazne ne Bigsmile ja jen nechpau proc mate potrebu chovat se jak male deti, tg co jsme meli dopadlo uplne normalne a nepadlo ani slovo, ted se zas bude řešit f4k no, super, je jeden jedinej duvod proč jsme s romanem leavnuli nechci aby nás spojovali furt s tím co bylo, chci mit vlastni clan s kterým si zahraju nejake cwcky, a to ze si to video nevidel je tvoje smula, je tam jasne videt ze hraju furt stejne at jsem rok inactive nebo ani netrenuju, + je tam ukazana gta slozka pro dementy co to furt nechapou a nikdy jsem nemel problem tocit na cw ani na tg, staci si o to rict, i tehda kdyz sem mel low pc a pri toceni na cw bych musel hrat s 30 fps, tak to klidne natocim, ale ne vy se furt budete ohanet blbostma, mozna toto je ten duvod proc vas malo kdo ma rad.. ja si chci doprdele jen normalne zahrat, je tak tezky prestat se chovat jak 10-ti letej jappi a jit si zahrat, kdyz nechcete me to je fuk, ja samp smazu a muzu se venovat jinacim vecem a vy muzete dal hrat s clanama 16 a swe kde nosawn zapina, my chteli férovou hru, kdyby jste si to rozmysleli skype romana máte, tak tam nekdo napiste, a nebo na web, dik a čau


Ano, Predy rekl ze s neicm hraje na wtls, public serveru, myslel si, ze nam to nebude vadit, ze je to public, no mylil se. I pres to, ze to byl jedne z klicovych hracu Ds, byl aktvini abyl s nama uz dlouho, po tomto zjisteni dostal okamzite kick z klanu.
www.deadsquad.cz/images/userbars/pesna1.png
www.deadsquad.cz/images/userbars/pesna2.png
i.imgur.com/GqSfaYG.gif
 
Pesna
anarchy napsal:

https://youtu.be/R4rGCOEMxTs
V popisku je vse podstatne
Když řešite kazdou maličkost, tak co si myslite o tomhle


Promin, ale ty jsi pri kazde strele 100%? Nebo co mam sledovat na tom videu, ze 4 shoot vystrelil 2 rany jinam a 2 sli opet jinam? Vzdyt to je v poradku, mezi temi vystrely je prodleva.

Ukaz mi tuto situaci ve vice pripadech, das tady 1 moment kdy se 4ex netrefi a beres to asi jako busted.

Kdyz si zpomalis nektera moje videa z posledniho pul roku tak si muzes vsimnout ze pri 4 shootu strelim 2x pred sebe a 2x treba upne mimo, jelikoz moje mys to uz nezvlada a pri mireni mi prestane mirit a ja strelim do hajzlu.


Muzem se opet venovat vyzve? Proberu to jeste s Ds hraci, tyto varianty, ale staci jak jeden nebude souhlasit, ale myslim si, ze kdyz budete natacet, tak by nemel byt problem, uvidime.
www.deadsquad.cz/images/userbars/pesna1.png
www.deadsquad.cz/images/userbars/pesna2.png
i.imgur.com/GqSfaYG.gif
 
Fourthex
(Jak napsal Pesna, věnujte se té výzvě, ikdyž toto je s tím do jisté míry spojené. Já jsem zde shrnul nejen svůj názor a řešit vás tu dál nehodlám, takže pro příště rozum do hrsti chlapci.)

https://www.youtu...fjMExJznzg

Doba nabíjení po vystřelení 4shotu není konstantní(a proto jak píšeš, jsem jednou přehodil za 1.80, potom za 2.20 a třeba ty za 2.50) a je ovlivněná několika faktory. Spoustě hráčům se běžně stane, že vystřelí 4shot a po přebití jen jedné sawny mají ihned 4 náboje, takto ta hra fungue a můžeš to vidět v mém videu na kocni. Navíc nabíjení po vystřelení 4shotu jde urychlit tím, že při animaci, kdy ti to začne přebíjet, tak vyskočíš a tím budeš mít 4 náboje hned nabité, faktorů na dobu přebití je více, jak jsem napsal (a rovněž lze během přebíjení přehazovat).

Vypadá to, že máte základní neznalosti, co se hry týká. Každopádně tohle byl velmi marný pokus, který odpovídá vaší úrovni a snad jste už pochopili, jak nabíjení 4shotu pro zbraň Sawnoff Shotgun funguje.

Pro příště bych doporučil napsat Menymu, abyste spolu natočili fake busted na mě (když už ho Vojtidlo volá do akatsuki, aby za ně hrál cw proti f4khttp://fuckallkid...ale_id=142), protože mě žádným jiným způsobem doběhnout nemůžete.
Edited by Fourthex on 29-10-2017 17:38
[CTU Engineer]


[img]https://www.imgup.cz/images/2016/02/04/DeadSquadFINAL.png[/img] is not a valid Image.

 
Akatsuki
http://akatsuki.9...readmore=4 fourthexi piš fakta a neokecávej to, dik. (Menyho jsem zavolal protože jsem se nudil a nikdo z nas nebyl online) Bigsmile
 
anarchy
Totéž mužu ted napsat taky co jste psali o mě, žádný dukaz tam nevidím, není tam klíčový duel proti nejakému clanu, kde by o něco šlo, toto zvládnu též natočit, ale nidky ybch si nemyslel ze fourthex o me napise ze mam vice jak 1 gta slozku Bigsmile klidne v pristim videu natocim cele pc aji to jak se prihlasuju do hry a potom cele pc po kazde slozce proberu, a potom se uvidi. ano muzeme se venovat vyzve, proto jsem tu, fourthex se zacal hadat nikdo od nas to nezacal, tady je výzva ftg vs ds, a on zacal psat o akatsuki a f4k, pricemz ani v jednom clanu z toho nikdo z nas neni, si myslim ze jeho prvni komentar byl akorat tak zbytecny, pesno, chapu ze chcete normalni zapas, ale doprčic, ja se tady snažim domluvit normální zápas, mužeme kldině hrát lagshot, nebo skinshot, mužu natáčet, je težký to pochopit, já nechci konflikty, to zas jen fourthex neunesl jak jsem ho vyskolil na tg, proto vyletel. to je cele,
 
Pesna
Nechces konflikty, to si seres do pusy v tom pripade, jelikoz ho v kazdem prispevku akorat provokujes.
www.deadsquad.cz/images/userbars/pesna1.png
www.deadsquad.cz/images/userbars/pesna2.png
i.imgur.com/GqSfaYG.gif
 
anarchy

Vypadá to, že máte základní neznalosti, co se hry týká. Každopádně tohle byl velmi marný pokus, který odpovídá vaší úrovni
proc mluvis v mnoznem cisle? Vzdyt ja nic o cukani nepsal (Roman)
 
Jump to Forum:
Upcoming Matches

Game: TG

Date: Sunday

Time: 20:00

Hitbox: SKINSHOT

Server: ds1.deadsquad.cz:27482

Social Media

Login


Forgotten your password?
Request a new one here.
Shoutbox
You must login to post a message.

· 14-04-2024 06:50
čau lamy

· 09-03-2024 07:36
Rock

· 29-02-2024 02:18
Zkus se pripojit na server ted. Napis mi pak sem, do SZ nebo na Discordu, zda ti to jde.

· 28-02-2024 19:32
hosi neustale me to kickuje za proxy/vpn hned co se napojim na server, pritom nemam zadnou vpn, povolite mi to nekdo prosim?

· 17-02-2024 11:18
Tipnul bych si, že prohání sukně na elektrokolobrndě Sun

· 12-02-2024 19:34
klasickej smouky, jak se ma vubec?

· 02-02-2024 19:26
Zapomnel heslo k uctu

· 30-01-2024 19:45
kde je ta buzna smouky

· 07-01-2024 08:44
Ale milý chlapče, jistě že ano Nod .

· 03-01-2024 18:14
platej ty vaše tgčka ?

· 25-12-2023 11:36
Pesna

· 06-12-2023 13:56
Kazdou nedeli v 20 : 00 hrajeme tg na Ds1 serveru, ip adresa vyse, kdo bude mit chut, muze prijit zahrat

Birthdays
02.04 NrK (27)
02.04 tadexiiceK_ (22)
03.04 Give (24)
04.04 Fourthex (102)
05.04 Pesna (29)
06.04 Jendaw0w (92)
06.04 Ratamahatta (21)
07.04 Choosik (26)
10.04 tomines007 (22)
11.04 Monthy (22)
11.04 Dqvid (24)
12.04 DQ (25)
12.04 Nxs (26)
13.04 NecRozZ (27)
14.04 PatrikWS (22)
15.04 VoiD_ (22)
15.04 Johnny173 (26)
18.04 poizn (18)
bd  19.04 Hummerisko (24)
bd  19.04 danodnb (21)
bd  19.04 DvacetCtyrka (21)
bd  19.04 24A (21)
bd  19.04 typecek123456 (21)
20.04 KompleX (26)
23.04 Kubikula (20)
24.04 Sm4rt3rS (28)
24.04 SawneR (24)
25.04 KingKongCz (24)
26.04 cotetozajimaxd (23)
27.04 EveRy (28)
29.04 MarDiikQ (29)
Top Viewed video
Cor7eZ - WTLS Killing Show



Discord
FAQ

SA:MP

MTA

Clanlist